شرکتهای وابسته دینا دیزاین :

۱- گروه صنعتی Monoshelf ایران( مونوشلف )

مونوشلف یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سیستم های قفسه بندی و تجهیزات فروشگاهی با کیفیتی متمایز می باشد و از این رو مونوشلف مفتخر است که بعنوان پیشتاز بین المللی در این صنعت و همکاری کردن با تامین کنندگان صنایع برودتی داخلی- خارجی بشمار می رود. ما بر این باوریم که با فعالیت متقابل با مشتریان قادریم خواسته آنها را به بهترین نحو عملی نماییم. پس از مشورت و نظر خواهی از مشتریان، گروه طراحی و مهندسی دینا فرادید نتایج مطلوب ممکن را اماده ارائه به مشتریان می کنند که این نتایج وجه تمایز ما با دیگر رقباست. مشتریان ما شامل بسیاری از برندهای بزرگ و معتبر دنیا هستند که تمامی آنها بر کیفیت بالا و طراحی منحصر به فرد محصولات ما تکیه دارند. این  مجوعه طیف وسیعی از نیازهای قفسه بندی و تجهیزات فروشگاهی و برودتی را پوشش می دهند.

۲- گروه صنعتی Acmecoolant ایران( اکمیکولنت )

شرکت Acmecoolant با بیش از ۱۵ سال تجربه در طراحی، تولید و فروش سیستمهای برودتی صنعتی در بازار اروپا و آمریکا، همگام با توسعه نمایندگیهای فروش اقدام به تاسیس دفتر فروش در خاورمیانه و بطور اخص ایران بعنوان یکی از پیشتازان این عرصه نموده است. تلاش مجموعه Acmecoolant در تمرکز بر جزئیات، اطمینان از محصول و رضایت مشتریان از طریق شبکه خدمات گسترده در سرتاسر جهان آشکار است. شرکت Acmecoolant بعنوان بخشی از برنامه نوآورانه اقدام به تخصیص کارخانجات تولیدی و ارائه تکنولوژی جدید نموده است تا زمینه های اشتغال را افزوده و تاثیرات محیطی را به حداقل برساند.
در سال ۱۹۹۹ استراتژیهای جدیدی در این شرکت اتخاذ شده است و از این منظر با اجرای این استراتژیها در طول سالهای اخیر شرکت Acmecoolant موفق به کسب موفقیتهای درخور توجه من جمله کسب گواهینامه های کیفیت گردیده است که می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

* ISO 9001 در سال ۲۰۰۱ از DQS آلمان و تاییدیه آن در سال ۲۰۰۳ از شبکه اروپایی IQ-NET
* ISO14001 در سال ۲۰۰۵ برای فعالیتهای سازگار با محیط زیست
* گواهینامه تعهد به تکامل در مدل تکاملی سازمانی(EFQM) از DQS آلمان.

شرکت Acmecoolant در این راستا فعالیت میکند:
شرکتی با سطع توسعه و پیشرفت پیاپی، در ۵ سال موفق به کاهش مصرف انرژی تا ۴۷ درصد شده است.
محصولات ما در سرتاسر دنیا حضور دارد. ما در همه دنیا به فراهم آوردن سریع و به صرفه محصولات برودتی مشهور هستیم. محصولات ما در ۲۹ کشور اروپایی، خاورمیانه و افریقا به فروش میرسند. گروه خدمات پس از فروش و پشتیبانی ما در اکثر نقاط دنیا ظرف حداکثر ۳ ساعت پس از تماس آماده خدمت رسانی به شما خواهد بود. تخصص ما تجهیز سیستمهای برودتی برای سوپرمارکت، هایپرمارکت، رستوران و …    می باشد. در این راستا ما با بسیاری از برندهای معروف در تجهیز این سیستمها همکاری می کنیم.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر، به وبسایتهای شرکتهای Monoshelf و Acmecoolant در لینکهای زیر مراجعه نمایید.


مونوشلف

اکمی کولنت

 

Back To Top